Powlekane 

Opis kategorii

Duży wybór rękawic powlekanych umożliwia znalezienie odpowiedniej pary dla każdego pracownika. Znajdziemy tutaj specjalne rękawice do pracy z drobnymi elementami, rękawice do pracy w mokrym bądź oleistym środowisku, jak również specjalnie wzmocnione rękawice antyprzecięciowe. Tak szeroka gama produktów gwarantuje odnalezienie rękawic skrojonych na naszą miarę! 

Rękawice ochronne marki Coverguard. W naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroką ofertę rękawic ochronnych m.in. skórzanych, powlekanych, dzianych oraz ze specjalnymi właściwościami np. do prac drogowych rękawice o wysokiej widoczności. Wszystkie z nich posiadają certyfikaty, przeszły niezbędne badania i testy, które określają ich właściwości oraz możliwość zastosowania w konkretnej dziedzinie przemysłu. Wysoka jakość rękawic Coverguard zapewnia ich długotrwałe komfortowe użytkowanie. 

COVERGUARD jest wiodącym producentem artykułów BHP i odzieży roboczej na świecie. Wszystkie produkty tego producenta przechodzą badania oraz testy, dzięki czemu uzyskują certyfikację zgodną z najbardziej rygorystycznymi europejskimi normami. Wybór artykułów marki Coverguard gwarantuje pełną satysfakcję i najlepszy komfort użytkowania. Wszystkie produkty Coverguard przechodzą kontrolę jakości, która zapewnia, że dany produkt posłuży nam przez długi czas. 

W tej kategorii mogą Państwo sprawdzić produkty tej marki które są dostępne w naszej hurtowni oraz sklepie stacjonarnym w Poraju koło Częstochowy. 

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze produktu odpowiedniego dla swojej branży prosimy o kontakt. 

Poszukujesz konkretnego modelu, którego nie ma w naszej internetowej ofercie? Skontaktuje się z nami! Sprowadzimy go dla Ciebie, bądź doradzimy coś konkurencyjnego. 

Szukaj

Menu