Ochrona głowy 

Opis kategorii

Ochrona głowy to wymóg inspektorów BHP w zakładach pracy, ale również bezpieczeństwo i życie pracowników! W tej kategorii znajdą Państwo produkty, które zagwarantują ochronę głowy każdemu pracownikowi.

Środki ochrony indywidualnej to niezbędne podstawowe wyposażenie każdego pracownika, wysoka jakość oraz szeroki wybór artykułów marki Coverguard daje możliwość dopasowania ich do indywidualnych potrzeb i preferencji. W tej kategorii znajdziecie Państwo szeroką ofertę środków ochrony indywidualnej: okularów, gogli, kasków, półmasek, przyłbic, stoperów do uszów oraz nauszników. Wszystkie z nich są certyfikowane i przeszły wiele badań oraz testów, które określają ich właściwości i możliwość zastosowania w konkretnej dziedzinie przemysłu.  

COVERGUARD jest wiodącym producentem artykułów BHP i odzieży roboczej na świecie. Wszystkie produkty tego producenta przechodzą badania oraz testy, dzięki czemu uzyskują certyfikację zgodną z najbardziej rygorystycznymi europejskimi normami. Wybór artykułów marki Coverguard gwarantuje pełną satysfakcję i najlepszy komfort użytkowania. Wszystkie produkty Coverguard przechodzą kontrolę jakości, która zapewnia, że dany produkt posłuży nam przez długi czas. 

W tej kategorii mogą Państwo sprawdzić produkty tej marki które są dostępne w naszej hurtowni oraz sklepie stacjonarnym w Poraju koło Częstochowy. 

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze produktu odpowiedniego dla swojej branży prosimy o kontakt. 

Poszukujesz konkretnego modelu, którego nie ma w naszej internetowej ofercie? Skontaktuje się z nami! Sprowadzimy go dla Ciebie, bądź doradzimy coś konkurencyjnego. 

Szukaj

Menu