Środki ochrony indywidualnej 

Opis kategorii

Środki ochrony indywidualnej to niezbędne podstawowe wyposażenie każdego pracownika, wysoka jakość oraz szeroki wybór artykułów marki Coverguard daje możliwość dopasowania ich do indywidualnych potrzeb i preferencji. W tej kategorii znajdziecie Państwo szeroką ofertę środków ochrony indywidualnej: okularów, gogli, kasków, półmasek, przyłbic, stoperów do uszów oraz nauszników. Wszystkie z nich są certyfikowane i przeszły wiele badań oraz testów, które określają ich właściwości i możliwość zastosowania w konkretnej dziedzinie przemysłu. 

 

COVERGUARD jest wiodącym producentem artykułów BHP i odzieży roboczej na świecie. Wszystkie produkty tego producenta przechodzą badania oraz testy, dzięki czemu uzyskują certyfikację zgodną z najbardziej rygorystycznymi europejskimi normami. Wybór artykułów marki Coverguard gwarantuje pełną satysfakcję i najlepszy komfort użytkowania. Wszystkie produkty Coverguard przechodzą kontrolę jakości, która zapewnia, że dany produkt posłuży nam przez długi czas. 

W tej kategorii mogą Państwo sprawdzić produkty tej marki które są dostępne w naszej hurtowni oraz sklepie stacjonarnym w Poraju koło Częstochowy. 

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze produktu odpowiedniego dla swojej branży prosimy o kontakt. 

Poszukujesz konkretnego modelu, którego nie ma w naszej internetowej ofercie? Skontaktuje się z nami! Sprowadzimy go dla Ciebie, bądź doradzimy coś konkurencyjnego. 

Szukaj

Menu