Odzież przeciwdeszczowa 

Opis kategorii

Deszczowa pogoda? Dla nas to nie problem! Szeroka oferta odzieży przeciwdeszczowej marki Coverguard umożliwia pracę również w takich warunkach. W tej kategorii znajdziecie Państwo szeroką ofertę odzieży przeciwdeszczowej. Wszystkie produkty są certyfikowane i przeszły wiele badań oraz testów, które określają ich właściwości i możliwość zastosowania w konkretnej dziedzinie przemysłu.

COVERGUARD jest wiodącym producentem artykułów BHP i odzieży roboczej na świecie. Wszystkie produkty tego producenta przechodzą badania oraz testy, dzięki czemu uzyskują certyfikację zgodną z najbardziej rygorystycznymi europejskimi normami. Wybór artykułów marki Coverguard gwarantuje pełną satysfakcję i najlepszy komfort użytkowania. Wszystkie produkty Coverguard przechodzą kontrolę jakości, która zapewnia, że dany produkt posłuży nam przez długi czas. 

W tej kategorii mogą Państwo sprawdzić produkty tej marki które są dostępne w naszej hurtowni oraz sklepie stacjonarnym w Poraju koło Częstochowy. 

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze produktu odpowiedniego dla swojej branży prosimy o kontakt. 

Poszukujesz konkretnego modelu, którego nie ma w naszej internetowej ofercie? Skontaktuje się z nami! Sprowadzimy go dla Ciebie, bądź doradzimy coś konkurencyjnego. 

Szukaj

Menu