Odzież ostrzegawcza 

Opis kategorii

Odzież ostrzegawcza to niezbędny element ubioru każdego pracownika drogowego, magazynowego i budowlanego. Coveguard stawia na jakość i wytrzymałość swoich produktów szczególnie w tak newralgicznych dziedzinach przemysłu, aby zawsze gwarantować pełne bezpieczeństwo pracownika. W tej kategorii znajdziecie Państwo szeroką ofertę odzieży ostrzegawczej. Wszystkie produkty są certyfikowane i przeszły wiele badań oraz testów, które określają ich konkretne właściwości. 

COVERGUARD jest wiodącym producentem artykułów BHP i odzieży roboczej na świecie. Wszystkie produkty tego producenta przechodzą badania oraz testy, dzięki czemu uzyskują certyfikację zgodną z najbardziej rygorystycznymi europejskimi normami. Wybór artykułów marki Coverguard gwarantuje pełną satysfakcję i najlepszy komfort użytkowania. Wszystkie produkty Coverguard przechodzą kontrolę jakości, która zapewnia, że dany produkt posłuży nam przez długi czas. 

W tej kategorii mogą Państwo sprawdzić produkty tej marki które są dostępne w naszej hurtowni oraz sklepie stacjonarnym w Poraju koło Częstochowy. 

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze produktu odpowiedniego dla swojej branży prosimy o kontakt. 

Poszukujesz konkretnego modelu, którego nie ma w naszej internetowej ofercie? Skontaktuje się z nami! Sprowadzimy go dla Ciebie, bądź doradzimy coś konkurencyjnego. 

Szukaj

Menu