Kurtki 

Opis kategorii

Kurtki, kamizelki i polary - niezbędny element odzieży na gorsze warunki pogodowe, ale nie tylko. Marka COVERGUARD zapewnia szeroki wybór produktów w tej kategorii, część z nich z wyglądu i w komforcie noszenia bliżej jest do odzieży sportowej niż roboczej. Oczywiście wszystkie z nich przeszły szereg testów, które gwarantują świetne właściwości wytrzymałościowe podczas pracy, ale zaangażowanie projektantów pozwoliło dopracować je tak aby poszerzyć ich zastosowanie. Dobre ceny, nowoczesne kroje oraz podwyższona wytrzymałość pozwalają na szerokie stosowanie powyższych produktów.

  

COVERGUARD jest wiodącym producentem artykułów BHP i odzieży roboczej na świecie. Wszystkie produkty tego producenta przechodzą badania oraz testy, dzięki czemu uzyskują certyfikację zgodną z najbardziej rygorystycznymi europejskimi normami. Wybór artykułów marki Coverguard gwarantuje pełną satysfakcję i najlepszy komfort użytkowania. Wszystkie produkty Coverguard przechodzą kontrolę jakości, która zapewnia, że dany produkt posłuży nam przez długi czas. 

W tej kategorii mogą Państwo sprawdzić produkty tej marki które są dostępne w naszej hurtowni oraz sklepie stacjonarnym w Poraju koło Częstochowy. 

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze produktu odpowiedniego dla swojej branży prosimy o kontakt. 

Poszukujesz konkretnego modelu, którego nie ma w naszej internetowej ofercie? Skontaktuje się z nami! Sprowadzimy go dla Ciebie, bądź doradzimy coś konkurencyjnego. 

Szukaj

Menu